Soud v Německu začal řešit děsivý případ incestu i psychického týrání

Více než dvě desetiletí hororového sexuálního zneužívání vytrpěly tři děti osmačtyřicetiletého muže z německé vesnice Floterschen. Dnes zahájený soudní proces v Koblenzi šokuje německou veřejnost. Obviněný zneužíval děti od útlého mládí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Osmačtyřicetiletý Němec (vlevo), který stanul před soudem v Koblenci kvůli obvinění z dlouholetého sexuálního zneužívání vlastní dcery a nevlastních dětí. | Zdroj: ČTK

Proces začal přečtením dopisu zneužívané vlastní dcery obžalovaného. Odhaluje hrůzu, jakou děti dlouhé roky zakoušely. Dívky zneužíval muž od devíti a dvanácti let, později obě nutil k prostituci. Nevlastního syna vystavil podobnému utrpení už ve čtyřech letech.

S nevlastní dnes osmadvacetiletou dcerou má navíc sedm dětí, osmé zemřelo po narození. Všechny tři oběti zvráceného pedofila se objevily u soudu, i když jsou ve velmi špatném psychickém stavu.

Samotný obžalovaný odmítá vypovídat. Ve vzduchu se vznáší otázka, jak je možné, že sociální pracovnice, které do rodiny docházely, za dlouhých 23 let nic neodhalily. Soud by mohl skončit během měsíce.

Klára Stejskalová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme