Spojené státy sledovaly příběh "nevěsty na útěku"

Spojené státy žijí už několik dní kauzou nevěsty na útěku. Dvaatřicetiletá mladá žena z jedné z bohatých a vlivných rodin ze státu Georgia neunesla obrovská očekávání spojovaná s její svatbou a tak, jako Julia Robertsová ve filmu Nevěsta na útěku, utekla téměř od oltáře. Vše dobře dopadlo a nevěsta se našla na druhé straně Spojených států v Novém Mexiku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Rozkvetlý Washington | Foto: Miroslav Konvalina

Do sobotního rána vysílaly všechny americké televize reportáže o tom, jak kdosi unesl nevěstu, která se měla tuto sobotu vdávat. Mladá žena totiž pár dní před svatbu, na kterou bylo pozváno 600 hostů, zavolala policii, že ji kdosi unáší. Rozběhla se mamutí bezpečnostní operace, sledovaná minutu po minutě CNN, Fox News a všemi největšími celonárodními televizemi.

Nakonec se nevěsta sama ozvala z druhého konce Ameriky, že je v pořádku, a v noci na dnešek ji s dekou na hlavě v doprovodu policie dovedli na letiště, aby se mohla vrátit domů. Není jasné, zda snoubence zatím nepřešla chuť na ženění, ale psychologové říkají, že někdy se nevěsty skutečně zaleknou rok trvajících příprav a očekávání, která mají v nové roli naplnit.

Miroslav Konvalina, Marie Matúšů Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme