Společenská hra se inspiruje skandály italského expremiéra Berlusconiho

Pověstné večírky italského expremiéra Silvia Berlusconiho inspirovaly autory stolní hry Bunga Republic. Tento víkend se s ní mohou seznámit návštěvníci veletrhu Play 2012, který se koná v severoitalské Modeně. Výrobci varují, že vzhledem k lechtivému obsahu je hra vhodná jen pro starší 16 let.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Silvio Berlusconi | Zdroj: ČTK

Hráči Bunga Republic mohou korumpovat, bavit se a účastnit se lechtivých večírků.

Zároveň bez výčitek svědomí stoupají po pomyslném kariérním žebříčku a za podvody jim nehrozí dlouhé roky strávené ve vězení.

Výraz bunga bunga vešel ve známost v souvislosti s večírky bývalého šéfa italské vlády, na kterých spoře oděné dívky obveselovaly přítomné pány včetně Berlusconiho. A právě z večírků čerpali autoři nápady pro svou hru.

Přehrát

00:00 / 00:00

Lubica Bergmanová představuje novou hru inspirovanou skandály expremiéra Berlusconiho

Nejméně tři hráči se tak snaží během 30 až 40 minut investovat peníze, platí eskortní služby a dávají za laskavost dárky svým takzvaným přátelům.

Korupce je ve světě Bunga Republic zkrátka legitimní a vítězem se stane ten nejzkorumpovanější politik na italské scéně.

Lubica Bergmanová, krw Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme