Srbská policie provedla jednu z největších razií proti pašerákům drog

Na 500 dealerů drog skončilo v Srbsku během celostátní razie ve vězení. Policisté při akci s názvem Morava zabavili několik desítek kilogramů různých druhů omamných látek, velké množství zbraní a ukradených aut.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Noční Bělehrad

Noční Bělehrad | Foto: Turistička organizacija Beograda

Na největší protidrogové akci v zemi za poslední léta se podílelo přes dva tisíce policistů. Razie proběhla na více než šesti stovkách známých míst, kde se prodávaly a přechovávaly drogy. Do operace byly zapojeny i správní úřady po celé zemi.

Mezi zabavenými narkotiky jsou heroin i velké množství marihuany. Policie našla desítky zbraní a množství nábojů. Dealerům zabavila i dvacet luxusních terénních vozidel.

Srbský prezident Boris Tadič označil akci za jeden z nejdůležitějších kroků v boji proti organizovanému zločinu. Dodal, že její úspěch vytváří předpoklady pro evropskou integraci Srbska.

Igor Maňour, Jaromír Janev Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme