Na zahradu v kalifornském Fresnu vtrhl střelec. Čtyři lidé zemřeli, dalších šest je zraněno

Sledování fotbalu v kalifornském Fresnu se změnilo v tragédii. Na zahradu rodinného domu, kde se party konala, vtrhli zatím neznámí útočníci a začali střílet. Tři muži zemřeli na místě, čtvrtý po převozu do nemocnice. Dalších šest lidí bylo zraněno.

Fresno Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tři muži zemřeli na místě, čtvrtý po převozu do nemocnice. Dalších šest lidí bylo zraněno. | Foto: Larry Valenzuela | Zdroj: ČTK / AP

Podle zástupce policie Michaela Reida přišlo první hlášení o incidentu v neděli kolem 20. hodiny místního času. Během prvního hovoru se na tísňové lince dozvídali o dalších mrtvých, napsal server CNN.

Na místě zemřeli tři muži ve věku 25 až 30 let. Další byl převezen do nemocnice, kde podlehl zraněním. Pět lidí bylo převezeno do stejné nemocnice se střelnými ranami, které by neměly ohrožovat život, uvedl Reid. Další muž byl odvezen do jiné nemocnice, kde je léčen po poranění.

Na místě podle Reida bylo zhruba 35 lidí. Střelci na místo přišli pěšky a zatím není známo, že by měli k obětem nějaký vztah.

„Budeme dělat vše, co je v našich silách, abychom zjistili, kdo jsou pachatelé, a postavili je před soud,“ dodal Reid.

At least 10 people were shot, four of them were killed, at a football watch party in Fresno, California, police say cnn.it/37e3vL5

07:15 – 18. 11. 2019

559 760

aur Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme