Stav Čarnogurského stabilizovaný

Zdravotní stav slovenského ministra spravedlnosti Jána Čarnogurského, který se zranil v pátek při dopravní nehodě nedaleko Banské Bystrice je nyní, 18 hodin po operaci, „adekvátní zraněním a chirurgickému zákroku, který jsme vykonali“. Oznámil to ředitel Rooseveltovy nemocnice v Banské Bystrici Michal Bucek.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Uvedl, že pacient se již věnuje rehabilitaci v oblasti dechových cvičení. „Jestli nenastanou komplikace, do deseti dnů bude doma“. Podle jednoho z operujících lékařů, Eugena Bielika, je předpoklad, že ministr nebude mít trvalé následky.

V souvislosti s tragickou nehodou již vyšetřovatel zahájil trestní stíhaní řidiče vládního BMW pro trestný čin ublížení na zdraví. Podle ředitele okresních vyšetřovatelů v Bánské Bystrici Jána Píša řidič BMW nepřizpůsobil jízdu povaze vozovky a svým schopnostem a narazil do osobního vozidla Lada. Následně zachytil přední část nákladní Avie.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme