Stav Čarnogurského stabilizovaný

Zdravotní stav slovenského ministra spravedlnosti Jána Čarnogurského, který se zranil v pátek při dopravní nehodě nedaleko Banské Bystrice je nyní, 18 hodin po operaci, „adekvátní zraněním a chirurgickému zákroku, který jsme vykonali“. Oznámil to ředitel Rooseveltovy nemocnice v Banské Bystrici Michal Bucek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Uvedl, že pacient se již věnuje rehabilitaci v oblasti dechových cvičení. „Jestli nenastanou komplikace, do deseti dnů bude doma“. Podle jednoho z operujících lékařů, Eugena Bielika, je předpoklad, že ministr nebude mít trvalé následky.

V souvislosti s tragickou nehodou již vyšetřovatel zahájil trestní stíhaní řidiče vládního BMW pro trestný čin ublížení na zdraví. Podle ředitele okresních vyšetřovatelů v Bánské Bystrici Jána Píša řidič BMW nepřizpůsobil jízdu povaze vozovky a svým schopnostem a narazil do osobního vozidla Lada. Následně zachytil přední část nákladní Avie.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme