Muž v Marylandu při přestřelce s policií zasáhl auto, souseda a zabil psa. Po vypálení 200 kulek se vzdal

Policie v americkém státě Maryland čelila devadesátiminutové přestřelce s Benjaminem Murdym, který na strážníky vypálil téměř 200 kulek. Na místě policisté původně zasahovali kvůli stížnostem na kruté zacházení se zvířaty a domácí hádku. O incidentu ve čtvrtek informovala stanice Fox News.

Washington Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie v americkém státě Maryland čelila devadesátiminutové přestřelce s Benjaminem Murdym, který na strážníky vypálil téměř 200 kulek (ilustrační foto) | Zdroj: Pixabay

Policie v okrese Hartford County na místo dorazila v úterý večer. Murdy na příjezd strážníků reagoval střelbou, při níž vypálil téměř 200 nábojů z pušky a pistole. Při střelbě několikrát zasáhl policejní vůz a dvakrát do spodní části těla svého souseda.

Student zemřel při střelbě na střední škole v Texasu. Pachatele po několika hodinách chytili

Číst článek

Zraněný byl převezen do nemocnice a záhy propuštěn. Policie také uvedla, že při střelbě zahynul pes. Na místě zasahovali policisté ze šesti různých sborů. Po jedenapůlhodinové přestřelce, při níž se museli lidé z okolí ukrývat, se Murdy po vyjednávání s krizovým týmem nakonec vzdal.

Policie jej nyní stíhá za pokus o vraždu, ohrožování, krutost na zvířatech a další činy. Podezřelý je ve vazbě bez možnosti propuštění na kauci.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme