Striptérky v San Antoniu musí mít aspoň průkaz

Ne každý bude mít v novém roce život příjemnější. Rozhodně hůře se bude pracovat striptérkám v Texasu. V San Antoniu, jednom z největších texaských měst, totiž vstoupilo v platnosti nařížení podle kterého sice barové tanečnice mohou při svých vystoupením odložit téměř každý kus látky, na jejich těle ale něco přeci jen zůstat musí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

bar

bar | Foto: Jan Rosenauer

Striptérky v San Antoniu mohou teoreticky tančit v texaských nočních podnicích téměř nahé, ale musejí mít přitom na svém těle viditelně připevněnu podnikatelskou licenci na které je fotografie a umělecké jméno. Nikdo neví, kdo radním města při sepisování nové vyhlášky našeptával, ale nařízení hovoří jasně, pracovní povolení velikosti kreditní karty musí být při práci barových tanečnic vidět v každém případě. Policisté v San Antoniu jsou odhodláni nešetřit energií a co nejčastěji provádět identifikace v nočních klubech. Zákazníci věří, že barové tanečnice budou v naplňování nové vyhlášky dostatečně kreativní.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme