Švýcarský gigolo, který vydíral bohaté dámy, dostal šestiletý trest vězení

V Mnichově dnes proběhl ostře sledovaný proces s vyděračem nejbohatší ženy Německa Susanne Klattenové. 44letý Švýcar se hned na úvod líčení k činu doznal a omluvil se za něj. O svých spolupachatelích i miliónových částkách ale mlčí.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Soudcovské kladívko

Soudcovské kladívko | Foto: Miroslav Panuška

Přitažlivý švýcarský překladatel Helg Sgarbi, který plynně ovládá šest jazyků, navazoval známosti s bohatými Němkami v luxusních hotelích. Susanne Klattenová a další dvě nejmenované dámy mu během 18 měsíců napřed dobrovolně vydaly skoro 9 a půl miliónu eur.

Poté začal Sgarbi dědičku dynastie Quandtů a spolumajitelku automobilky BMW vydírat intimními videozáběry. Ty při jedné ze schůzek pořídil italský komplic švýcarského gigola. Klattenová, jejíž majetek se odhaduje na 13 miliard eur, napřed vyděračům platila. Poté se ale obrátila na policii.

Soud dnes Sgarbiho, který učinil úplné doznání, poslal šest let do vězení. O tom, kde se nachází kořist i vyděračská videa, ale stále mlčí.

Přečtěte si také:
Nejbohatší žena Německa a největší akcionářka firmy BMW se stala obětí vyděračů
Automobilka BMW potvrdila, že propustí několik tisíc zaměstnanců

Jiří Hošek, Katarína Brezovská, Miroslav Panuška Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme