Tajemná žena po boku Kim Čong-una je jeho manželkou

Mladý severokorejský vůdce Kim Čong-un se oženil. Uvedla to tamní televize. Nešlo o oficiální oznámení sňatku, ale pouze o zprávu, že lídr KLDR s manželkou navštívil zábavní park. Podle agentury AP, která informaci přinesla, je to poprvé, co severokorejská státní média informovala o rodinném stavu svého vůdce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kim Čong -un se svojí manželkou | Foto: Reuters

Oznámení o sňatku mladého severokorejského vůdce Kim Čong-una přichází po více než čtrnáctidenních spekulacích o tom, kdo je tajemná žena objevující se po jeho boku.

Podle jihokorejské tajné služby jde zřejmě o bývalou zpěvačku Hjon Song-wol. Severokorejská média se ale dosud o totožnosti ženy nikdy nezmínila.

To, že mladý lídr představil mediím svou manželku, dokazuje, že chce jít ve šlépějích svého dědečka Kim Ir-sena. Ten se totiž na veřejnosti často objevoval se svou ženou a dětmi, na rozdíl od nedávno zesnulého Kim Čong-ila, který svůj soukromý život tajil.

Kateřina Procházková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější:

Nejčtenější na Facebooku

Nejčtenější na Twitteru