Taneční soutěž slaví v Polsku velký úspěch

Televizní soutěž StarDance slaví v Polsku daleko větší úspěch než u nás. U našich severních sousedů začala už šestá edice a na parketě se objevila i česko-slovenská dvojice Helena Vondráčková a Milan Plačko.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Taneční soutěž v Polsku | Foto: Martin Dorazín | Zdroj: Český rozhlas

StarDance se v Polsku jmenuje Tanec s hvězdami a vysílá se naživo z jedné bývalé tovární haly. Dříve se tady vyráběly traktory značky Ursus, ty ale prakticky zkrachovaly a teď se tady vyrábí televizní zábava. Ta má na rozdíl od traktorů velký úspěch. Na každý pořad se dívá kolem pěti milionů diváků:

"Poláci to daleko více prožívají, publikum reaguje úžasně, lidi si vynutili toto kolo a šílejí," říká Helena Vondráčková. "Vidím tu větší podporu diváků i ze strany štábu, je to doslova šílenství," potvrzuje slova Vondráčkové Milan Plačko. Helena Vondráčková a Milan Plačko úspěšně prošli prvními dvěma koly.

Česko-slovenská dvojice našla velké zastání v porotci Zbigniewovi Wodackém: "Helenu Vondráčkovou nemůžu hodnotit, protože k ním mám příliš emocionální vztah. Vím, že je perfekcionalistkou a všichni v Polsku s obdivem sledujeme, jak dlouho se drží na špici a stále ve skvělé kondici. Podle mě je to tím, že Helena je především dobrým člověkem, a těch je v této branži málo."

Martin Dorazín, Jitka Pilbauerová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme