Technoparty SlovTek končí

Technoparty SlovTek, která se koná od pátku na louce u jihoslovenského Veľkého Krtíše, pomalu končí. I když se z místa ještě ozývá rytmická hudba, část osazenstva zejména ze zahraničí postupně odjíždí. Někteří ale zřejmě zůstanou až do úterka, dokdy mají organizátoři pronajatý pozemek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tanečník na SlovTeku | Zdroj: ČTK

Akce vyvrcholila v noci na dnešek za účasti asi 500 příznivců techna. Podle mluvčího slovenské policie Martina Korcha se na rozdíl od technoparty v Česku, SlovTek obešel bez výraznějších potíží. Policisté do akce nezasahovali a dohlížejí na ni pouze z povzdálí. Nezaznamenali ani stížnosti majitelů okolních pozemků.

Kolem půlnoci hrály na pozemku, který si příznivci techna pronajali, čtyři velké hudební systémy. Kromě tancování lidé také debatovali, na mnohých byla vidět únava z alkoholu. Na akci přijelo mnohem méně lidí než minulý týden na Tachovsko. Někteří z účastníků SlovTeku se údajně chystají přesunout na další obdobnou akci do Bulharska.

Regina Prouzová-Květoňová, Marián Vojtek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme