Topmodelka Petra Němcová se chystá zpět do Thajska

Česká topmodelka Petra Němcová, která se při asijské katastrofě v prosinci vážně zranila, na CNN prohlásila, že už je v pořádku a chystá se zpět do Thajska. V televizní show Larryho Kinga prozradila, že se do země, kde při řádění tsunami ztratila svého přítele, britského fotografa Simona Atlleho, vrací ne proto, aby oživovala smutek, ale proto, aby tam proměnila svou novou energii v něco užitečného.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mořská pláž

Z pětadvacetileté české topmodelky vyzařovala při rozhovoru s Larry Kingem pozitivní energie, která jí pomohla tak rychle se zotavit z vážných zranění a kterou ovlivňuje své blízké a rodinu svého přítele žijící v Londýně.

Petra Němcová, kterou Američané znají především ze stránek plavkových vydání časopisu Sports Illustrated, bude hledat v Thajsku odpovědi na otázky, které jí pomohou uzavřít tragické období a žít naplno dál.

V Thajsku chce najít palmu, v jejíž koruně zraněná a nahá přežila 8hodinový horor. Zasadí tam novou palmu, jako symbol pomoci. Němcová se také zapojí do práce mezinárodních a thajských charitativních organizací, které pomáhají zejména thajským dětem postiženým tsunami.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme