Třetí víkend ve Washingtonu ve strachu

Washingtonská předměstí zažívají třetí víkend strachu z neznámého odstřelovače. Vrah má na svědomí devět osob, dva zraněné lidi a naposledy řádil v pondělí. Policisté sice objevili nové skutečnosti, ale stopy nevedou k rychlému zadržení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

dodávka | Foto: Ford

Údržba vozů na parkovišti půjčovny aut u washingtonského mezinárodního letiště sice objevila v bílém dodávkovém voze vystřelenou nábojnici, ale k rychlé identifikaci šíleného snajpra to zatím nevedlo.

V centru Washingtonu běží život normálně, ale z parkovišť před supermarkety lidé spěchají pod střechy obchodů a některé čerpací stanice jsou zahaleny plachtami, aby motoristé nebyli na mušce případnému střelci. Lidé, kteří se obávají opakování útoku u benzínových pump využívají také služeb dobrovolníků, kteří těm nejvyděšenějším rádi pomohou.

Obchodní řetězce zaznamenaly na pobočkách v okolí Washingtonu miliónové ztráty na tržbách. Hněv neúspěšných policistů se snáší na hlavu muže, který je několik dní vodil za nos falešným svědectvím.

Markéta Kaclová, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme