Čtyři lidé byli ubodáni v New Yorku, dvě z obětí jsou děti. Podezřelý zaútočil i na policisty, je mrtvý

Ve čtvrti Queens v New Yorku byli ubodáni čtyři lidé, včetně dvou dětí, uvádí britská BBC. Další tři byli zraněni. Policie byla přivolána do čtvrti Far Rockaway v neděli brzy ráno. Oběti nalezla ve shořelém domě. Podezřelý muž pobodal také dva policisty. Poté byl postřelen jedním ze zraněných policistů. Podezřelý byl převezen do nemocnice, kde po příjezdu zemřel.

New York Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie v New Yorku

Policie v New Yorku | Zdroj: Reuters

Na tiskové konferenci v nemocnici Jamaica policie uvedla, že reagovala na hovor na linku 911 v 5.10 místního času (10.10 GMT). Volající mladá žena uvedla, že bratranec zabíjí členy její rodiny.

Na adresu na Beach 22nd Street byli vysláni dva policisté, kteří potkali muže vycházejícího z domu s kufry. Když se policisté pokusili s mužem mluvit, vytáhl nůž a bodl jednoho z nich do krku a hrudníku. Druhého policistu bodl do hlavy. Jeden ze strážníku na muže poté vystřelil.

Další policisté, kteří na místo dorazili našli před domem 11letou dívku. Byla převezena do nemocnice, kde později zemřela.

Po příjezdu hasičů New Yorku byla v domě nalezena těla dalších třech lidí: 12letého chlapce, 44leté ženy a muže ve věku kolem 30  let. 61letá žena byla převezena do nemocnice Mount Sinai s několika bodnými ranami.

Podle policie v New Yorku je podezřelý 39letý Courtney Gordon, který byl dříve zatčen kvůli domácímu násilí. V době útoku navštěvoval své rodinné příslušníky v Queens.

Policie uvedla, že případ stále vyšetřuje.

ank Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme