Ukrajinský exprezident Janukovyč se tajně zúčastnil pohřbu svého syna na Krymu

Ukrajinská média informují o tom, že exprezident Viktor Janukovyč na Krymu pohřbil svého mladšího syna. Ten zahynul minulý pátek při dopravní nehodě na jezeře Bajkal. Pod autem, které řídil, se prolomil led.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Neoznačený hrob, v němž je údajně pohřben Viktor Janukovyč mladší

Neoznačený hrob, v němž je údajně pohřben Viktor Janukovyč mladší | Zdroj: Reuters

Pohřeb Viktora Janukovyče mladšího i účast jeho otce a příbuzných na obřadu potvrdil jeden z duchovních ve Svatomikulášském chrámu v krymském Sevastopolu, kde se pohřeb konal.

Exprezidentův syn byl známý jako vášnivý automobilista. Podcenil zřejmě přírodní podmínky na nejhlubším jezeře světa, přes které se ale v zimě běžně jezdí.

Bývalý prezident Viktor Janukovyč uprchl před rokem za dramatických okolností do Ruska i se svými syny. Operace se účastnily elitní jednotky ruské armády, přiznal nedávno ruský prezident Vladimir Putin.

Martin Dorazín Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme