Při střelbě v americké bance zahynuli tři lidé, pachatele policie na místě zastřelila

Tři lidi zastřelil útočník v budově banky v centru amerického města Cincinnati. Čtvrtým mrtvým je pachatel, kterého zastřelila zasahující policie, informovala agentura AFP. Důvod, proč pachatel střílel, není zatím znám.

Aktualizováno Cincinnati (Aktualizováno: 19:18 6. 9. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie uzavřela okolí kolem banky. | Foto: John Minchillo | Zdroj: ČTK/AP

„Zdá se, že aktivně střílel po nevinných lidech. Strážníci ale byli schopni ho zastavit a zastřelit velmi rychle,“ řekl starosta města Cincinnati John Cranley.

Šéf městské policie Eliot Isaac později oznámil, že nemůže potvrdit domněnky médií, že střelec byl nespokojený zaměstnanec banky.

Lidé, kteří byli přítomni na místě, uvedli, že muž vypálil více než deset výstřelů. 

Leonard Cain, jeden ze svědků, řekl, že viděl vcházet dívku do banky. „Prošla dveřmi a on ji zastřelil,“ popsal serveru The Cincinnati Enquirer.

Střelba v budově banky v Cincinnati si vyžádala čtyři mrtvé. | Foto: John Minchillo | Zdroj: ČTK/AP

Jak odporně a tragicky začal tento den! uvedl místní radní R. G. Sittenfeld. Metla násilí páchaného střelnými zbraněmi zanechává jen ztráty, dodal.

Prostor před vchodem do budovy policie kvůli vyšetřování uzavřela. Podle listu The Cincinnati Enquirer se někteří zákazníci banky schovali před střelcem do umývárny. Jedna oběť střelby byla nalezena v nedaleké cukrárně.

pla, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme