Americká policie hledá tři děti Hartovy. Jejich rodiče a sourozenci zahynuli při automobilové nehodě

Policie v severní Kalifornii pátrá po třech dětech, jejichž rodiče spolu s dalšími třemi sourozenci zahynuli poté, co se jejich automobil v pondělí zřítil z útesu. Pátrači podle agentury AP pročesávají pobřeží, neboť úřady států Oregon a Washington nezastihly pohřešované děti v jejich rodinném domě ani u příbuzných nebo známých.

San Francisco Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V jednom z domů útočníka ve městě Mesquite policie zajistila 19 dalších zbraní, velké množství munice a také výbušniny

Ilustrační foto. | Foto: Steve Marcus | Zdroj: Reuters

Část rodiny Hartových zahynula, když se její SUV zřítilo z pacifické pobřežní dálnice na skaliska v oceánu pod vyhlídkou asi 240 kilometrů severně od San Franciska.

Rodina zjevně plánovala krátký výlet, protože doma zanechala domácí zvířata a osobní věci. Spolu s rodiči, Jennifer a Sarah Hartovými, zahynuly děti ve věku 14 a 19 let. Pohřešovány jsou děti ve věku 12, 15 a 16 let.

Úřady po nich zatím neúspěšně pátrají s pomocí člunů, letadel i bezpilotních strojů. Podle policie je ale také možné, že i tyto tři pohřešované děti byly během nehody v autě. Zatím není jasné, zda ji mohly přežít.

Hartovi žili ve Woodlandu ve státě Washington a nedávno je podle informací AP navštívili pracovníci služby na ochranu dětí. Policie však v domě nezjistila žádné zjevné známky potíží nebo násilí. Příčina nehody se vyšetřuje.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme