Úspěšný seriál Sex ve městě končí

Američané se dnes večer rozloučí se sexem. Naštěstí pro ně ne úplně, naposledy se ale budou moci bavit s oblíbeným televizním seriálem Sex ve městě. I když populární ženy, které věcí, co od mužů chtějí, zmizí z televizních obrazovek, fanouškům svitla naděje, že uvidí hlavní představitelky Sarah Jessicu Parkerovou, Kristin Davisovou, Cynthiu Nixonovou a Kim Cattrallovou ve filmové verzi.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hrdinky Sexu ve městě | Foto: české stránky k seriálu

Newyorské ženy, které vědí, jak chutná dobrý sex a nebojí si o něj říci, i když každá trochu jinak - to je slavný seriál oceněný Zlatým glóbem i cenou Emmy. Televizní diváci zažívali s Carrie, Charlotte, Mirandou a Samanthou od roku 1998 šest sezón zlomených srdcí, nevydařených vztahů s muži, kteří se nechtěli vázat nebo nemohli naplnit touhy hrdinek seriálu.

Dnes večer uvidí američtí televizní diváci, kteří mají předplacený kanál kabelové televize HBO, poslední díl této romantické komedie; ženy budou naposledy vzhlížet k hrdince, která jim byla svou povahou a temperamentem nejbližší, a muži se mohou naposledy zasnít, která ze čtveřice by se do jejich sexuálního života hodila nejlépe.

Seriál Sex ve městě ukázal, že i v prudérní Americe se dá, alespoň na kabelové televizi, o sexu otevřeně mluvit a není vyhrazen jen teenagerům, celebritám a občas nějakému prezidentovi. Seriál s humorem připomněl, že na sex myslíme všichni a téměř všude, stává se každodenním tématem vztahů a rozhovorů ve všech prostředích, kam se člověk dostane. Dokázal vnést i do obýváků Američanů jinak možná nevyřčené otázky o tom, co se právě u nich děje potom, když se zhasne.

Sex ve městě sklízel po několik let americké televizní ceny Emmy, jeho představitelky se staly ztělesněním newyorské energie, živočišnosti žen středního věku a všelidské touhy po lásce okořeněné sexem.

Jeden z nejúspěšnějších amerických seriálů tedy končí. Fanoušky možná překvapí, že neskončí v New Yorku, ale v Paříži, a důležitou roli v posledním dílu sehraje legendární ruský tanečník Michail Baryšnikov a s ním Carrie... víc ale neprozradíme, to by už pak nebylo tak sexy.

Miroslav Konvalina, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme