V amerických kinech má premiéru provokativní film Bruno

Dnes zahajuje své tažení americkými kiny film Bruno. Snímek britského komika Sachi Barona Cohena, který se před třemi lety proslavil filmem Borat, slibuje být stejně provokativní, jako jeho předchůdce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Filmový pás | Foto: Fotobanka stock.xchng

Tentokrát se Sacha Baron Cohen převtělil do postavy homosexuálního módního reportéra z Rakouska. Jmenuje se Bruno a na cestě po Americe šokoje nejrůznější lidi i instituce svými politicky nekorektními výroky, výstředním oblečením i činy.

Snímek mimo jiné zachycuje snahu hlavního hrdiny Bruna prosadit se v USA, respektive v Los Angeles poté, co byl vyhozen ze své milované módní show v rakouské televizi, když způsobil společenské faux pas na týdnu módy v Miláně.

Ve filmu se objeví i celá řada celebrit, včetně Pauly Abdul, Chrise Martina, Bona, Sira Eltona Johna a Snoop Dogga. Vrcholem snímku by pak měla být Brunova účast na talkshow natáčené v Texasu, do které si hrdina přinesl ukázat své černošské miminko, které vyměnil za iPod.

Za zmínku stojí, že Cohenovy filmy jsou z valné části natáčené s neherci, kteří si myslí, že se připravuje dokument, nebo vůbec neví, že jsou natáčení.

Vít Pohanka, Lukáš Vincourek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme