V Británii vrcholí předvolební kampaň

Ve Velké Británii vrcholí předvolební klání. Politické strany se v posledních hodinách před čtvrtečním vypuknutím voleb soustředí především na voliče, kteří se dosud nerozhodli.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Konzervativci zahajují podle vlastního oznámení kampaň vojenského stylu, jejímž záměrem je vyburcovat voliče v klíčových obvodech rozhodujících pro získání většiny v poslanecké sněmovně. Podobně podle spolupracovníka Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu Milana Kocourka postupují labouristé a liberální demokraté. Voliči jsou oslovováni osobně doručovány jsou osobní dopisy i vzkazy elektronickou poštou. Londýnské Timesy se vůbec poprvé ve své historii rozhodly podpořit labouristy - opatrně, nicméně jasně, jak uvádí redakční článek. Podobně list Financial Times. Avšak podle průzkumů agentury ICM pro internetovou stanici BBC On Line téměř dvě třetiny voličů se domnívají, že politické strany ve volební kampani neoslovily náměty, které jsou pro ně nejvýznamnější.

Markéta Kaclová, Milan Kocourek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme