V červnu vyjdou Clintonovy memoáry

Dlouho očekávaná kniha vzpomínek bývalého amerického prezidenta Billa Clintona vyjde v červnu. Ale už několik týdnů předtím by měl charismatický Clinton svou knihu ve Spojených státech propagovat. Vydavatel memoárů musel vzhledem k přetrvávající popularitě manželů Clintonových načasovat uvedení knihy tak, aby její autor v létě nezastínil méně výrazného demokratického prezidentského kandidáta Johna Kerryho.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bill Clinton | Foto: Jan Rosenauer

Bill Clinton a jeho manželka Hillary jsou v současné době nejvýraznějšími osobnostmi opoziční demokratické strany a manželský pár se nevzdal myšlenky, že se do Bílého domu jednou vrátí. Kniha s názvem My Life vynese Clintonovi přes 10 milionů dolarů a v první fázi se na trh dostane asi 1 a půl milionu výtisků. I když Američané obvykle raději čtou paměti manželek prezidentů, vydavatel Alfred Knopf věří, že na rozdíl od Forda a Reagana, Clintonu verzi jeho života si přečte více lidí než nedávno publikované a velmi komerčně úspěšné vyznání Hillary Clintonové nazvané Living History.

Markéta Kaclová, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme