V ČR prý byla unesena německá občanka

Německá občanka českého původu, kterou 31. října unesli dosud neznámí pachatelé z jejího bytu v severočeských Teplicích, byla 27. listopadu propuštěna v Německu, aniž by únosci dostali požadované výkupné. Oznámila to agentura AP s odvoláním na německou policii. České policejní zdroje vzápětí připustily, že podobný případ se stal, ale ne v Teplicích; mluvčí českého policejního prezídia posléze řekla, že česká policie se k případu nebude vyjadřovat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podle německé kriminální ústředny ve Wiesbadenu, kterou citovala agentura AP, dva muži přemohli 31. října ve 22:00 oběť v jejím teplickém bytě, odvlekli ji do jejího vlastního automobilu a omámili. Postupně ji prý drželi ve dvou domech a telefonicky několikrát od jejích příbuzných v České republice požadovali výkupné. Nakonec byla ale unesená 27. listopadu propuštěna na německém území poblíž hranice s ČR, aniž by bylo výkupné zaplaceno. Propuštěná žena se pak ozvala svému manželovi, který žije v hesenském Königsteinu.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme