V. Klaus představil svou knihu ve Varšavě

Prezident Václav Klaus v pondělí ve Varšavě představil polský překlad knihy Modrá planeta, nikoli zelená, která polemizuje s teorií globálního oteplování. Václav Klaus se také sešel s polským prezidentem Lechem Kaczyńskim.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Autogramiáda V. Klause | Foto: Martin Dorazín | Zdroj: Český rozhlas

Václav Klaus a Lechem Kaczyńskim hovořili o středečním summitu Evropské unie v Bruselu, jehož tématem jsou klimatické změny. Český prezident doufá, že prezidenti a premiéři 27 zemí budou spíš hledat východiska z ekonomické krize:

Prezident Klaus odpoledne přednesl hlavní teze své knížky Modrá planeta v zelených okovech. Lavice velké posluchárny Hlavní obchodní školy byly zaplněny do posledního místa a studenti ekonomie pak stáli dlouhou řadu na autogram do knihy: "Zaujal mě pohled Václava Klause na záležitost globálního oteplování. Dřív jsem si toho nevšimla, protože ve zprávách se o tom nemluví.

Václav Klaus ukazuje, že ne všechny názory známých obránců životního prostředí jako je Al Gore - jsou podložené fakt. Jeho knížka přináší jiný názor, což nás obohacuje.

Zaujalo mě to, že pan prezident má úplně jiné názory než ostatní a musím říci, že mě přesvědčil. Stejně jako on si myslím, že ekologisté ohrožují naši svobodu, říkají studenti nejlepší polské ekonomické školy.

Martin Dorazín Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme