V Moskvě otevřeli restauraci, ve které i bez alkoholu uvidíte obsluhu dvojmo

Jenom dobré jídlo prý lidi do restaurace nepřitáhne. Takhle uvažoval majitel jedné moskevské hospody, který se rozhodl zákazníkům posezení u stolu nad talířem trochu zpestřit. V jeho podniku jídlo roznášejí a drinky míchají jenom a pouze dvojčata.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Přípitek (ilustrační foto) | Foto: Free Digital Photos

Barevné stěny, stylové stoly, bohatě zásobený bar, u kterého si lahvemi a skleničkami pohazuje Roman a Artěm. Oba stejně oblečení, aby si je zákazníci mohli ještě lépe plést. Dvojčata jsou od sebe k nerozeznání.

„Pracovali jsme jako barmani v různých podnicích. Docela nám to jde, a tak jsme se rozhodli, že tady budeme pracovat na stálo,“ říká buď Artěm, nebo Roman. Lze to jen těžko poznat.

Přehrát

00:00 / 00:00

Speciální moskevskou restauraci navštívil zpravodaj ČRo Pavel Polák

Ke stolu tu vždycky vyrážejí ve dvou. Jinak by vtip a kouzlo toho, že obsluhují dvojčata, moc nevyznělo. Podnik si otevřel Alexej Chodorkovskij. Začátky prý byly doslova pohádkové:

„Měl v hlavě svou oblíbenou filmovou pohádku z dětství, která se jmenuje Království křivých zrcadel a která vypráví o imaginárním světě dvojčat. Jejich fotky a plakáty máme tady na zdech.“

Alexej se snažil něčím zaujmout, zvlášť v Moskvě je to prý těžké. Strávníci, kteří si mohou dovolit utratit hodně rublů, jsou prý hodně nároční. Z toho, co u stolu říká zákaznice Elvíra, by proto měl Alexej určitě velkou radost:

„Víte, opravdu se mi to líbí, protože je to hodně neobvyklé a protože si návštěvu tohoto podniku zapamatujete. Je to jiné než ostatní restaurace.“

V Alexejově podniku zkrátka vidí každý zákazník dvojmo. I ten střízlivý.

Pavel Polák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme