V Rusku zapadl pod led minibus s deseti lidmi

Ruští záchranáři pátrají v Permské oblasti více než 1000 kilometrů východně od Moskvy po cestujících mikrobusu, pod kterým se včera podle očitých svědků probořil led na řece Kamě. Informovala o tom agentura ITAR-TASS citující představitele ministerstva pro mimořádné události. Zahynulo zřejmě kolem deseti lidí.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Agentuře Reuters představitel ministerstva sdělil, že zatím nemá informace o výsledcích pátrání v zamrzlém řečišti. Záchranná služba si není jistá, co se vlastně stalo. Ve voze bylo deset rybářů.

V zimním období Rusové s oblibou využívají zamrzlých vodních ploch jako dopravních zkratek. Na začátku a na konci zimy pak pravidelně dochází k tragickým událostem, když řidiči špatně odhadnou sílu ledu a jejich vozidla mizí ve vodě.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme