Velitele izraelského námořnictva přistihli v objetí striptérek, možná přijde o místo

Pod velitelem izraelského námořnictva se kýve židle. Generál Eli Marom navštívil striptýzový podnik a všimli si ho tam "bdělí spoluobčané". Generál se omluvil s tím, že šlo o jednorázový poklesek. Sílí ale hlasy, že by ženatý otec tří dětí měl z čela námořních sil odejít.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

erotický klub (ilustr. foto) | Foto: Milan Fridrich

Generál Marom se nejprve hájil, že do pánského klubu jenom zaběhl pozdravit kamaráda. Jenomže jsou lidé, kteří ho tam viděli ve velmi těsném objetí děvčat, kterým na horní části těla chyběl jakýkoli kousek oděvu. Marom při tom popíjel alkohol a kouřil doutníky.

Na generála v telavivském podniku upozornil deník Jediot achronot. Někteří poslanci už volají po jeho odchodu a poslankyně se ptají, jak uctivý může být jeho vztah k ženám. Mnozí důstojníci poukazují na to, že takto bude Marom těžko někomu vzorem. Připomínají případy, kdy nižší důstojníci byli potrestáni za mnohem menší prohřešky.

Marika Táborská, Břetislav Tureček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme