Vibrátor neušel bedlivé letištní kontrole

Na amerických letištích platí i nadále mimořádná bezpečnostní opatření a prohlídky zavazadel jsou obzvlášť pečlivé. Bezpečnostní agenti sem tam objeví věci, které by v zavazadlech nehledali. Američanka z Floridy žaluje leteckou společnost za to, že ji přinutila z kufru vyndat a veřejně ukázat vibrující "hračku".

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

kontrola na letišti | Foto: Jan Rosenauer

Šestatřicetiletá žena se spokojeně vracela ze vzrušující dovolené v Las Vegas na Floridu. Už pohodlně seděla na palubě letadla, když tu se z reproduktorů letadla ozvala výzva, aby následovala bezpečnostního agenta. Důvod? Cosi podezřele vibrovalo v jejím zavazadle.

Žena vysvětlila agentovi, že v zavazadle je hračka pro dospělé, kterou si ve městě hříchu a hazardních her pořídila. Agent se s odpovědí nespokojil a přiměl ženu, aby vibrující věc před zraky pracovníků letecké společnosti vyndala z kufru.

Ve chvíli, kdy bylo zřejmé, že se jedná o sexuální hračku, a ne předmět ohrožující bezpečnost leteckého provozu, přihlížející se epizodě s úlevou zasmáli. Majitelka vibrátoru se však cítí tímto zážitkem natolik pokořena, že se rozhodla leteckou společnost žalovat o 15 tisíc. Za co je chce hravá žena utratit agentura UPI neuvádí.

Miroslav Konvalina, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme