Víc než snímky nahé vévodkyně zajímají Italy ekonomické problémy země

Skandál s fotografiemi polonahé manželky prince Williama pokračuje. Snímky pořízené na terase soukromé vily v Provance vydal italský bulvární časopis Chi. Zveřejnění nezastavila ani hrozba žalobou. Italové však zveřejnění choulostivých snímků přijali spíše vlažně.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vévodkyně z Cambridge | Zdroj: Reuters

Fotografie obnažené Kate se v italském tisku objevily v den, kdy další jejich publikování ve Francii zakázal tamní soud.

„Poprvé se budoucí britská královna objevuje v přirozeném, přírodním rouchu, tedy bez oděvů, které jí určuje královská etiketa. Je krásná, podobná milionům dívek z celého světa, které se opalují nahoře bez, a nic nepomohlo omlazení konzervativní monarchie víc než tyto snímky,“ těmito slovy obhajoval editor magazínu Chi rozhodnutí snímky zveřejnit.

Jejich publikování ale v Itálii nevyvolalo až takový rozruch. Lidé se totiž více zajímají o dopady hospodářské krize, nyní například o problémy automobilky Fiat.

Snímků ale využila zdejší levice k útoku na expremiéra Berlusconiho, jehož rodině nakladatelství, vydávající časopis Chi, patří.

Robert Mikoláš, mad Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme