Vrah atlantského soudce zadržen

V americkém státě Georgia skončil hon na zločince, který v pátek při útěku od soudu zabil tři lidi. V Atlantě a okolí pracovali na zadržení podezřelého stovky policistů více než 26 hodin, během kterých třiatřicetiletý Bryan Nichols, který na předměstí v pátek zastřelil soudce, soudního úředníka a policistu unikal a ohrožoval město.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

budova soudu v Atlantě | Zdroj: ČTK

Televizní zpravodajské stanice v Atlantě informují, že FBI bez dalších ztrát zadržela ozbrojeného a nebezpečného Afroameričana, který byl před soudem za únos se znásilněním a před vynesením rozsudku zabil tři lidi a zranil jednoho policistu a novináře. Ukázalo se, že Nichols měl dokonce dvě zbraně, které sebral justiční stráží, když se převlékal do civilního oděvu, aby se mohl postavit před soud. S pomocí občanů se podařilo objevit auto, kterým unikl z místa činu a pak se ukryl v jednom z bytů v Atlantě, kde se podařilo Nicholse zadržet. Veřejnost se obával, že muž, který už nemá,co ztratit a kterému hrozí za tři vraždy trest smrti nemá, co ztratit.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme