Vrazi srbského premiéra zatím unikají

Srbská policie pokračuje v honu na vrahy premiéra Zorana Djindjiče. Zadrženy už byly desítky lidí z takzvaného zemunského gangu, hlavní podezřelí jsou však stále na svobodě. Policie se dnes rozhodla zbourat luxusní rezidenci jednoho z vůdců této zločinecké organizace Dušana Spasojeviče.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

vyšetřování atentátu | Zdroj: ČTK

Jak z místa uvádí zvláštní zpravodajka Radiožurnálu Jitka Pfeiferová, do zdí třípatrové budovy v bělehradské části Zemun se zakouslo pneumatické kladivo podporované buldozery. Dům Dušana Spasojeviče, nechvalně známá centrála gangu, bude brzy v troskách.

Demolice probíhala za nadšeného potlesku několika set přihlížejících lidí. Ke zbourání rezidence prý úřady opravňuje skutečnost, že stavby byly vybudovány bez povolení.

Hlavní podezřelý Milorad Lukovič je však stále na útěku a s ním také další špičky zemunského klanu, který má na svědomí desítky vražd.

Pohřeb zavražděného premiéra Zorana Djindjiče se bude konat v sobotu brzy odpoledne. Zúčastní se ho čtyři desítky zahraničních delegací. Za naši republiku tam pojede vicepremiér Pavel Rychetský.

Jitka Malá, Marika Táborská, Martin Mrázek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme