Vylepšili Berlusconiho plastičtí chirurgové?

Italský premiér Silvio Berlusconi se podle všeho svěřil do rukou plastických chirurgů. Od vánočních svátků se neukázal na veřejnosti, a když se nyní objevil, vypadá štíhlejší a mladší. Premiérova skoro měsíční absence na politické scéně ale vzbudila nelibost i v řadách vládní většiny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Silvio Berlusconi | Zdroj: ČTK

Předák Ligy severu Umberto Bossi prohlásil, že o deset let starší Silvio Berlusconi dnes vypadá jako jeho syn. Italský premiér se objevil na veřejnosti po téměř měsíční absenci; sám hovoří o tibetské dietě. Odborníci tvrdí, že se podrobil plastické operaci údajně trvající pět hodin ve švýcarském Lausanne. Berlusconi zeštíhlel, nemá více uvolněnou kůži pod bradou a váčky pod očima, a chystá se omládlý bojovat o hlasy voličů v evropských volbách.

Jeho spojenci ve vládní koalici však příliš neocenili premiérovu oběť a v týdnech osiření se koalice rozhádala. Jablkem sváru jsou opatření na ochranu spořitelů a federalistická reforma.

Vědunka Lunardi, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme