Výlet na hrací plochu přijde na MS hodně draho

Už třikrát pronikli neukáznění diváci během fotbalového mistrovství světa na hrací plochu. Jednou šlo o Němce, pak Chorvata a zatím poslední exhibicionista měl švýcarský pas. Celý trojlístek přijde jejich, řekněme "výstup", pěkně draho, i když v první řadě nejde o peníze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fanoušci na stadionu v Dortmundu | Zdroj: ČTK

Těsně před závěrečným hvizdem duelu mezi Švýcarskem a Togem se na hřiště prodírá sedmadvacetiletý fanoušek ze země Helvétského kříže. Nechce nikomu ublížit ani to nevypadá, že by se chtěl svléknout, jak jsme to už na velkých sportovních akcích taky zažili. Vzápětí se nechává v klidu zpacifikovat.

Švýcar si chvilku pobude v cele předběžného zadržení, ale ještě tentýž den je propuštěn. Jindy nerozhodná Světová fotbalová federace FIFA mu ale jeho "výlet" na trávník pěkně spočítala. Až do konce mistrovství se už mladý Švýcar do hlediště jednoho z německých stadiónů nepodívá.

Nic mu není platné, že má na poslední zápas Švýcarska v základní skupině proti Koreji vstupenku. Trestní oznámení, které na něj FIFA také podala, ho tak už ani moc netrápí.

Úplně stejně dopadli i dva jeho kolegové - výtečníci. Chorvatský mladík, který cestou na hrací plochu ragbyovým způsobem "odstavil" jednoho z pořadatelů, navíc zaplatí pokutu 140 eur za ublížení na těle. Mám vážné pochybnosti o tom, že uvedenému trojlístku kratičký okamžik "slávy" za tyhle konce stál...

Jiří Hošek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme