Začátek nového turné "Stounů" provázejí obavy z přílišného hluku

Britská rocková skupina Rolling Stones zahájí v neděli na východním pobřeží Spojených států své další turné. Nestárnoucí "Stouni" v čele v Mickem Jaggerem už zkoušejí v Bostonu, kde je čekají první dva koncerty. Jejich vrstevníci se ale obávají, že kapela, jejíž zakládající členové mají přes 60 let, nadělá příliš hluku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mick Jagger

Mick Jagger | Foto: Rolling Stones

Rolling Stones jsou připraveni to v neděli pořádně "rozbalit", ale musí si dát pozor, aby to nebylo příliš nahlas. Bostonská policie dostala přístroje na měření hluku a bude v okolí Fenway Parku, kde se bude první koncert nového turné konat, měřit hladinu hluku a zjišťovat, zda neporušuje povolené normy. Představitelé města Bostonu slíbili, že zasáhnou ihned, pokud do ulic města dolehne zvuk, který překročí 70 decibelů.

Turné nazvané Rolling Stones on Stage odstartuje šňůru několika desítek koncertů ve Spojených státech a v Kanadě, než se rockoví veteráni přesunou na stadióny Jižní Ameriky, Dálného východu a Evropy.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme