Začíná soud s Michaelem Jacksonem

V kalifornské Santa Marii dnes začíná soud se šestačtyřicetiletým zpěvákem Michaelem Jacksonem. Popová hvězda se brání obvinění ze zneužití tehdy třináctiletého chlapce, podávání alkoholu nezletilému a bránění jeho rodině v odchodu z ranče v Neverlandu, za což mu hrozí až dvacet let vězení. Obhajoba neponechává od prvních momentů nic náhodě, i když zpěvák tvrdí, že je nevinen.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Jackson | Zdroj: ČTK

Michael Jackson se nehledě na dvě podobná obvinění z minulosti brání tím, že rodina k němu nemocného chlapce dala z vlastní vůle, a nyní se podobně jako v předešlých případech snaží ze zpěváka dostat peníze. Obhajoba sází na to, že veřejnost není o Jacksonově vině přesvědčena i přesto, že zpěvák v minulosti připustil, že spal s cizími dětmi v posteli.

Jacksonovi právníci ale předem zpochybňují výpověď matky poškozeného chlapce, protože se už dříve snažila podobným způsobem vysoudit odškodné a podváděla úřady. Dvanáct členů poroty a 8 náhradníků má nařízeno ignorovat zpravodajství médií o Jacksonově procesu.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme