Zlaté glóby zastíněny Pánem prstenů

V Los Angeles budou dnes oznámeny nominace na Zlaté Glóby, ceny zahraničních novinářů akreditovaných v Hollywoodu, které jsou často barometrem budoucích Oskarů. Milovníci filmového umění ale měli úplně jiné starosti. Třetí díl Pána prstenů přinutil mnohé zapomenout na své povinnosti a strávit většinu dne ve frontách před biografy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zlatý globus

Tady ve Washingtonu neváhali vystát fanoušci trilogie mnohahodinové fronty ve větru a dešti, jen aby obsadili nejlepší místa na sledování posledního dílu Návrat krále. Podobná situace byla po celých Spojených státech, někde se dokonce promítalo hned po půlnoci v noci na středu, lidé se převlékali za postavy příběhu a jeden pár stačil ve frontě uspořádat i svatbu.

Dnešní nominace na Zlaté globy budou mít poněkud stísněnější atmosféru. Úroveň Glóbusů totiž napadl televizní dokument. Zpochybnil úroveň novinářů, kteří o druhých nejsledovanějších filmových cenách rozhodují.

Markéta Kaclová, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme