VIDEO: Zloděj z Egypta nechtěně odvysílal živý přenos své krádeže. Policisté ho díky tomu dopadli

Za nejstylovějšího zloděje v Egyptě označili uživatelé sociálních sítích muže, který nechtěně odvysílal v živém přenosu, jak klidně pokuřuje poté, co ukradl telefon novináři. Zloděj se sice aspoň nakrátko stal hvězdou internetu, ale přispěl i ke svému dopadení. Police již oznámila jeho zadržení, informovala stanice BBC.

Káhira Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Novinář, spolupracovník informačního serveru Youm7, živě přenášel z mostu ve městě Šubrá al-Chajma a informoval o následcích zemětřesení o síle 6,2 stupně, které zasáhlo některé části Egypta, když kolem něj projel muž na motorce a telefon mu sebral.

Z žertu se rozvinula cesta k boji proti škodlivým emisím. Vědci naučili krávy chodit na speciální záchod

Číst článek

Když se pak kamera přestala třást, objevil se ve vysílání obličej mladého zloděje, který ujížděl z místa činu, potahoval nenuceně z cigarety a čas od času se ohlédl přes rameno, aby zkontroloval, zda ho někdo nepronásleduje.

Na živý přenos na facebooku se původně dívalo 20 tisíc lidí. Během 24 hodin ale video nasbíralo přes šest milionů zhlédnutí a 45 tisíc komentářů. Většina uživatelů sociálních sítí se v komentářích zaměřila na zlodějovo nenucené chování. Jeden si položil otázku, proč se muž obtěžoval s ohlížením přes rameno, když ho – nadneseně řečeno – sledoval celý svět.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme