Zpěvák Elton John uzavřel svazek se svým partnerem

Po Severním Irsku a Skotsku si dnes poprvé řekly své "ano" také homosexuální páry v dalších částech Velké Británie - Anglii a Walesu. Největší pozornost upoutal obřad v královském Windsoru, kde zpěvák Elton John uzavřel svazek se svým partnerem Davidem Furnishem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

David Furnish a Elton John | Zdroj: ČTK

Osmapadesátiletý Elton John a třiačtyřicetiletý David Furnish přijeli na obřad ve windsorské radnici v černém Rolls-Royce Phantom několik minut před jedenáctou hodinou. Obřad sám byl soukromý za účasti rodičů z obou stran a několika málo přítel. Byl to jeden ze sedmi set obřadů, které páry stejného pohlaví absolvovaly v Anglii a Walesu.

Po něm následoval soukromý oběd a večer se ve windsorské vile Eltona Johna konala velkolepá hostina, na kterou bylo pozváno na 750 hostí. Mezi nimi Elizabeth Hurleyová, Elizabeth Tylorová, zpěvák Rod Stewart, zpěvačky Lulu a Victoria Backhamová. Náklady prý činí kolem milionu liber, to je pětačtyřicet milionů korun, a pije se hlavně růžové šampaňské.

Milan Kocourek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme