Agel Prostějov

Agel Prostějov v textech na iROZHLASU

| ČTK |Ostatní sporty

Volejbalistky Prostějova se rozloučily s Ligou mistryň porážkou

Volejbalistky Prostějova prohrály v závěrečném kole základní části Ligy mistryň v domácí hale s polským týmem Police 0:3 po setech 19:25, 14:25 a 18:25. Utkání trvalo pouze 69 minut. V tabulce skupiny C skončily české mistryně poslední a se soutěží se loučí se ziskem jediného bodu. V šesti zápasech uhrály Hanačky pouze tři sety.

|Štěpán Pokorný, Petr Hašek |Ostatní sporty

Prostějovské volejbalistky si do Prahy přijely pro další titul. Potvrdily svou nadvládu

Kdyby volejbalistky Prostějova nehrály extraligu, byla by soutěž asi atraktivnější než v posledních sedmi letech, kdy se Hanačky pokaždé radovaly z titulu. V letošním play-off neztratily ani set a 3:0 porazily i v posledním finále pražský Olymp. Nadvláda nad českými palubovkami týmu Prostějova už ale začíná fanoušky možná lehce nudit. Ne tak ale hráčky úřadujícího mistra