alkohol

Nejnovější zprávy

| ČTK |Zprávy ze světa

Útočník z pařížského letiště byl pod vlivem drog a alkoholu. Nebyl příčetný, tvrdí svědci

Útočník z pařížského letiště Orly, jehož v sobotu zastřelila vojenská hlídka v odbavovací hale, měl v době činu v krvi alkohol a drogy. Informovala o tom agentura AFP v neděli v noci s odvoláním na soudní lékaře. Motiv útoku devětatřicetiletého Francouze na vojenskou hlídku stále není znám, policie ale případ vyšetřuje jako teroristický čin.

|Eva Mošpanová |Zprávy z domova

Kubera: Horší než zákaz kouření je odpovědnost personálu za podnapilé hosty

ROZHOVOR. Senátoři v čele s místopředsedou horní komory Jaroslavem Kuberou (ODS) navrhli Ústavnímu soudu zrušení části protikuřáckého zákona. Návrh prozatím podepsalo 20 zákonodárců. Kubera je přesvědčen, že ze současné podoby zákona bude těžit ministerstvo financí. "Ale nás je 1,3 milionu a kdybychom založili politickou stranu, tak nevím, co by dělali," řekl v rozhovoru pro Zpravodajský web Českého rozhlasu .

|Jan Kaliba, Vojtěch Man |Fotbal

Fotbalisté se alkoholu nikdy nevyhýbali. Ale víno je lepší než pivo, říkával Masopust

David Limberský nepřestává být fotbalistou, kolem kterého je rušno. Viktoria Plzeň tvrdí, že ji teď trápí jen jeho zranění. Naopak podle zdrojů deníku Sport klubu s obráncem po jeho posledním nočním flámování definitivně došla trpělivost. Časem vyjde najevo, která verze se blíží realitě. Zatím je jisté jedno - alkohol a bujarý noční život nikdy nebyly fotbalovému prostředí cizí.