Caroline Wozniacká

|Nikola Šrámková |LOH 2016 Rio de Janeiro

Kvitová zvládla v Riu úvodní zápas s Babosovou a postupuje, Hradecká a Rosol končí

Tenistka Petra Kvitová postoupila na olympijských hrách v Riu de Janeiru do druhého kola. Maďarku Timeu Babosovou porazila ve dvou setech 6:1 a 6:2. V prvním kole vypadla Lucie Hradecká, když podlehla Dánce Caroline Wozniacké v obou setech 2:6. Po úvodním zápase se loučí také jediný český zástupce v mužské dvouhře Lukáš Rosol.

|Tereza Jelínková |Tenis

Kvitová zvládla třetí kolo na turnaji v Miami, Plíšková po boji vypadla

Česká tenistka Petra Kvitová přešla přes druhé kolo turnaje v Miami, když porazila po setech 5:7, 6:2 a 6:2 Číňanku Šuaj Pcheng. S turnajem se naopak rozloučila Karolína Plíšková, která dvě a čtvrt hodiny marně bojovala na kurtu s někdejší světovou jedničkou Caroline Wozniackou, které podlehla 7:5, 3:6 a 3:6.

Kvitová si letos poprvé zahraje finále, v Dubaji proti Erraniové

Česká tenistka Petra Kvitová pokračuje na turnaji v Dubaji ve vítězném tažení, které ji dostalo už do závěrečného boje o titul. V semifinále si česká tenisová jednička poradila s Dánkou Caroline Wozniackou, kterou zdolala po setech 6:3 a 6:4. Ve finále se Kvitová střetne s Italkou Sarou Erraniovou. Tomáš Berdych se na turnaji v Marseille dostal do semifinále po výhře nad Polákem Janowiczem 6:3, 6:7 a 6:3.

Kvitová si v Dubaji zahraje semifinále, zdolala Radwaňskou

Česká tenistka Petra Kvitová se poprvé v letošním roce dostala na turnaji do semifinále. V Dubaji přehrála ve čtvrtfinále světovou hráčku číslo čtyři Agnieszku Radwaňskou z Polska po setech 6:2 a 6:4, o finále bude bojovat s bývalou světovou jedničkou Caroline Wozniackou z Dánska.