Caroline Wozniacká

Caroline Wozniacká v textech na iROZHLASU

|Nikola Šrámková |LOH 2016 Rio de Janeiro

Kvitová zvládla v Riu úvodní zápas s Babosovou a postupuje, Hradecká a Rosol končí

Tenistka Petra Kvitová postoupila na olympijských hrách v Riu de Janeiru do druhého kola. Maďarku Timeu Babosovou porazila ve dvou setech 6:1 a 6:2. V prvním kole vypadla Lucie Hradecká, když podlehla Dánce Caroline Wozniacké v obou setech 2:6. Po úvodním zápase se loučí také jediný český zástupce v mužské dvouhře Lukáš Rosol.

|Vojtěch Man |Tenis

Ve finále Turnaje mistryň se utkají Serena Williamsová a Simona Halepová

Dva zcela rozdílné semifinálové duely zažil Turnaj mistryň v Singapuru. Zatímco Serena Williamsová udolala Caroline Wozniackou až v tie-breaku třetí sady, Simona Halepová vyřadila Agnieszku Radwaňskou jednoznačně za 68 minut. První a čtvrtá hráčka světového žebříčku se zítra utkají o poslední velký individuální titul v sezoně.

|Tereza Jelínková |Tenis

Kvitová zvládla třetí kolo na turnaji v Miami, Plíšková po boji vypadla

Česká tenistka Petra Kvitová přešla přes druhé kolo turnaje v Miami, když porazila po setech 5:7, 6:2 a 6:2 Číňanku Šuaj Pcheng. S turnajem se naopak rozloučila Karolína Plíšková, která dvě a čtvrt hodiny marně bojovala na kurtu s někdejší světovou jedničkou Caroline Wozniackou, které podlehla 7:5, 3:6 a 3:6.