čtvrtfinále

Praha| |Vladimír Martinec |MS hokej |Komentář

Bylo to unavené

Zdálo se mi, že už hráčům chybí šmrnc a jiskra. A to u obou týmů, českého i amerického. Jenže oni vyhráli – a to podle mě šťastně. Nemůžeme říct, že byli lepší.

| ČTK, NŠ . |Fotbal

Juventus Turín přehrál Barcelonu 3:0. Dvěma trefami přispěl Dybala

Souboj fotbalových velikánů zvládl v úvodním čtvrtfinále Ligy mistrů lépe Juventus Turín, který porazil Barcelonu 3:0. Výrazně se tak přiblížil k postupu do semifinále a oplatil Barceloně porážku z finále v roce 2015. O dvoubrankové vedení se během patnácti minut postaral třiadvacetiletý Paulo Dybala. V druhé půli navýšil vedení Giorgio Chiellini.

| ČTK |Fotbal

Zlín ve čtvrtfinále Mol Cupu zvítězil s Libercem 4:2 po prodloužení

Fotbalisté Zlína se stali třetími semifinalisty domácího poháru MOL Cupu. "Ševci" v dnešním čtvrtfinále zvítězili v Liberci 4:2 po prodloužení. Slovan vedl po vlastní trefě Zorana Gajiče, hosté po pauze otočili skóre po gólech Vukadina Vukadinoviče z penalty a Róberta Matejova, ale v 60. minutě zařídil domácí Radek Voltr prodloužení. V jeho páté minutě dal vítěznou branku Lukáš Holík a skóre uzavřel Miloš Kopečný.

|David Nekvinda, Nikola Šrámková |Hokej

Týmovost, bojovnost, obětavost a super výkon gólmana, uvedl Němec příčiny úspěchu Komety

Minimální počet čtyř zápasů stačil na určení vítěze čtvrtfinále hokejové extraligy mezi Kometou Brno a Spartou Praha. Jihomoravané totiž Pražany porazili čtyřikrát za sebou, čímž si zajistili rychlý postup do semifinále. Třikrát Brno vyhrálo těsně o gól, na závěr však vládlo jednoznačně - Spartu zdolalo 4:1 především díky třem brankám útočníka Vojtěcha Němce.