dohrávka

|Nikola Šrámková |Hokej

Liberec se po výhře nad Zlínem posunul na druhou příčku místo Komety

Liberec se díky vítězství 5:0 se Zlínem v dohrávce 7. kola Tipsport extraligy přiblížil vedoucímu Třinci na jediný bod. Bílí Tygři přidali už jedenáctou výhru v řadě. Kometa se mohla dostat na čelo tabulky, ale v dohrávce 18. kola prohrála 1:2 ve Vítkovicích a spadla na třetí příčku.

|Tereza Jelínková |Fotbal

Fotbalisté Dukly Praha zdolali v dohrávce Zbrojovku Brno 3:2

Fotbalisté pražské Dukly získali do tabulky Gambrinus ligy další tři body, když v dohrávce 27. kola porazili na domácím hřišti brněnskou Zbrojovku 3:2. Rozhodující branku dal ve druhém poločase Albiach Néstor, Zbrojovce nepomohlo ani brzké snížení, vyrovnat už nezvládla. Dukla je v tabulce naší nejvyšší soutěže pátá.

Teplice se vzdalují sestupu, doma porazily Baník 3:2

Fotbalisté Teplic porazili v dohrávce 27. kola Gambrinus ligy Baník Ostrava 3:2. Pro severočeský celek znamená velmi cenná výhra další vzdálení se sestupovým příčkám, na které už teď mají náskok 5 bodů. Rozhodující branku si připsal v 79. minutě Mahmutovič.

|Jakub Kanta |Fotbal

Jihlava i o deseti porazila v Gambrinus lize trápící se Brno 2:0

Fotbalisté Jihlavy poskočili v tabulce Gambrinus ligy na 9. místo. V dohrávce 22. kola zdolali i díky přesvědčivému výkonu stoperské dvojice Tlustý-Šourek brněnskou Zbrojovku 2:0. Vysočina přitom hrála od 7. minuty bez vyloučeného Marka, pak se ale gólově prosadili Šourek se Šimonkem. Brno tak stále čeká na první jarní vítězství a na sestupové příčky má náskok pouhých tří bodů.