EuroCup

EuroCup v textech na iROZHLASU

|Michal Jurman, Petr Hašek |Ostatní sporty

Welsche těší, že Nymburk narazí v Eurocupu na jiný styl basketbalu

Basketbalisté Nymburku zahájí na palubovce francouzského Nancy už svoji osmou sezonu v Eurocupu. V roli favorita ale dnes večer rozhodně nebudou. Hlavně proto, že se českým mistrům vstup do nové sezony vůbec nevydařil. Na první výhru v mezinárodní konkurenci museli čekat pět zápasů, dočkali se až v utkání VTB ligy proti Astaně.

|Michal Jurman, David Nyč |Ostatní sporty

V Nymburku budou v závěru skupiny Eurocupu spoléhat na výkony Ilievskiho

V basketbalovém Nymburku buší na poplach. Pokud chtějí Středočeši postoupit ze základní skupiny Eurocupu, musí vyhrát oba zbývající duely. A navíc ani to nemusí stačit. O to více upínají nyní fanoušci středočeského klubu své naděje k Vladovi Ilievskimu. Na formě této makedonské posily totiž v posledních dnech stojí i padá výkon celého týmu.

|Jakub Kanta, Michal Jurman |Ostatní sporty

Basketbalisté Nymburka prohráli s Le Mans košem v poslední sekundě

Basketbalisté Nymburka promarnili v Eurocupu první možnost na postup ze základní skupiny. Na domácí palubovce totiž nestačili na francouzské Le Mans 69:71. Sedmnáct sekund před koncem 4. čtvrtiny dal českému mistrovi naději na výhru nebo aspoň prodloužení úspěšnou střelou za 3 body Rančík, ale necelou sekundu před vypršením normální hrací doby rozhodl o výhře hostů křídelní hráč Duggins.

Nymburk výhrou v EuroCupu nad Ostende posílil šance na postup ze skupiny

Ten, kdo lámal nad basketbalisty Nymburka po jejich nevydařeném vstupu do sezony hůl, aby se rychle poohlédl po nové. Středočeši středeční eurocupovou výhrou 73:51 nad silným Ostende dokázali, že mohou na evropské scéně stále výrazně čeřit vodu. A také, že práce litevského kouče Kestusise Kemzury pomalu, ale jistě začíná přinášet výsledky.

|David Nyč |Ostatní sporty

Basketbalisté Nymburka přehráli v Evropském poháru Ostende 73:51

Úspěšný večer mají za sebou týmy reprezentující český basketbal v evropských soutěžích. Po vítězství hráček IMOSu Brno v Eurolize zvládli svůj zápas také basketbalisté Nymburka, kteří přehráli v rámci EuroCupu belgické ULEB Ostende 73:51. Český mistr tak stále živí šanci na postup ze základní skupiny.