FC Kodaň

FC Kodaň v textech na iROZHLASU

|Jan Kaliba, Tereza Jelínková |Fotbal

Kromě postupu půjde večer v Edenu také o peníze

Minulý rok se vyrovnali slavné Barceloně, letos nestačí českému mistrovi z Plzně. Fotbalisté FC Kodaň přijeli do Česka k odvetě play-off Ligy mistrů v pozici favorita, který vypadl z role. Dánský šampión bude dnes večer v pražském Edenu dohánět ztrátu 1:3 z prvního utkání. Pokud se mu to nepovede, nečekaně místo něj postoupí do hlavní fáze milionářské soutěže v Evropě neznámý tým ze západu Čech. A pro klub, kde v posledních letech působili i Češi Zdeněk Pospěch a Libor Sionko, to může mít zlé následky.

|Tereza Jelínková, Petr Král |Fotbal

Pro postup uděláme vše, slibuje plzeňský manažer Šádek

Částka 226 miliónů korun. Taková je penězi vyjádřená hodnota úspěchu, kterého mohou dnes po půl jedenácté večer dosáhnout fotbalisté Viktorie Plzeň. Postup do hlavní soutěže Ligy mistrů je po kodaňské výhře 3:1 z minulého týdne velice blízko. Stačí nezpanikařit a potvrdit postup v odvetě, která se hraje dnes večer v pražském Edenu. Na stadionu nebude chybět ani generální manažer Viktorie Adolf Šádek, kterého Radiožurnál požádal o rozhovor.

|Tereza Jelínková, Michal Jurman |Fotbal

Fotbalová veřejnost je natěšená na souboj Plzně s Kodaní

Málokdo se dnes tak těší do práce, jako fotbalisté plzeňské Viktorie. Ti budou od tři čtvrtě na devět v utkání proti kodaňskému FC usilovat o udržení nadějného vítězství 3:1 z prvního vzájemného duelu. Pokud se zmíněné podaří, plzeňští fotbalisté v práci povýší a volné místo na ně čeká v prestižní instituci s názvem Liga mistrů.