gól

|Jaroslav Plašil, Marek Augustin |Fotbal

Necid zažívá nejpovedenější úvod sezony v kariéře. V Turecku mu stačí jen Eto'o

Fotbalový útočník Tomáš Necid v poslední době tak trochu doplácí na vyloučení svých spoluhráčů. Při úterním reprezentačním utkání v Nizozemsku byl z taktických důvodů střídaný, dnes v duelu turecké ligy zase i kvůli oslabení nerozšířil svůj zatím bohatý střelecký účet v tamní soutěži. I nadále však platí, že jako jediný z českých fotbalistů vede pořadí střelců některé nejvyšší zahraniční soutěže.

|Petr Kadeřábek, Simona Bartošová |Hokej

Videorozhodčí neuznal gól Litvínova v prodloužení. Viděl jsem ho, říká Kubát

Hokejisté Litvínova byli blízko zisku historicky prvního titulu. Za stavu 3:1 na zápasy vedli v pátém utkání série s Třincem ještě 36 sekund před koncem základní hrací doby 1:0. Jenže Třinec dokázal v čase 59:24 při hře bez brankáře vyrovnat a dovedl utkání do prodloužení. Nakonec porazil Litvínov 2:1 na nájezdy i proto, že litvínovským videorozhodčí neuznal gól v prodloužení.

|Jan Kaliba, Tereza Jelínková |Fotbal

Úkol střelecky táhnout reprezentaci Pekhart nezvládá, sám se ptá proč

Milan Baroš skončil s reprezentační kariérou a má klid. Odpovědnost za střílení branek, které teď národnímu týmu kriticky chybí, přenechal mladším. Trenér Michal Bílek ukázal prstem na Tomáše Pekharta a vůdčí úlohu útočníka číslo jedna svěřil jemu. Jenže fotbalista se zkušenostmi z Anglie i obou pražských ‚S‘ už má patnáct reprezentačních startů a přesnou trefu stále žádnou.