halové mistrovství Evropy

Glasgow| |Jakub Marek |Komentáře |Komentář

Atletická lekce z Glasgow

Hejnová by v současné formě jen těžko postoupila do finále a zdravotní problémy, které měli Maslák s Holušou, zkrátka k životu sportovce patří. Zastoupit je ale měli jiní.

|Michal Sobotka |Atletika

Medailové žně v Bělehradě. Zlatý Maslák, stříbro pro Hejnovou a Staňka, bronz bere Sasínek

Čeští atleti vybojovali v sobotním večeru čtyři medaile na halovém mistrovství Evropy v Bělehradu. Tu nejcennější získal v hladké čtvrtce Pavel Maslák. Na stejné trati si pro stříbro doběhla Zuzana Hejnová. V koulařském sektoru skončil druhý Tomáš Staněk, který si zároveň hodil osobní rekord. Bronz pak na trati 1500 metrů vybojoval Filip Sasínek.

|Jakub Marek, Vojtěch Man |Atletika

Meditacemi k úspěchu. Sedmibojař Helcelet před ME pracoval na psychice

Čeští atleti by měli podle tabulkových předpokladů přivézt z halového mistrovství Evropy čtyři medaile. Jedním z adeptů na cenný kov z Bělehradu je sedmibojař Adam Sebastian Helcelet, který na posledních dvou šampionátech skončil těsně pod stupni vítězů. A pomoci by mu měla o víkendu v srbské metropoli i meditacemi posílená psychika.

|Vojtěch Man, Petr Hašek |Atletika

Sledovali jsme ONLINE: Maslák obhájil titul halového mistra Evropy!

Sledovali jsme ONLINE. Sprinter Pavel Maslák potvrdil na halovém mistrovství Evropy v Praze roli favorita. Závod na 400 metrů jasně vyhrál v novém rekordu šampionátu 45,33. Čtvrtkařka Denisa Rosolová byla šestá, tyčkař Jan Kudlička sedmý, výškařka Michaela Hrubá osmá a běžkyně Kristiina Mäki v závodě na 3000 metrů desátá.