HC Bilí Tygři Liberec

|Nikola Šrámková |Hokej

Hokejisté Liberce porazili Chomutov 4:0 a budou obhajovat titul

Hokejisté Liberce si v šestém semifinálovém utkání před vyprodanou chomutovskou arénou vybojovali účast ve finále extraligy. Obhájci titulu porazili Chomutov 4:0 a celkově zvítězili 4:2 na zápasy. Autorem vítězné branky je Petr Jelínek, který se prosadil už ve třetí minutě utkání. Brankář Roman Will zaznamenal podruhé v play-off čisté konto. Ve finále se tak Bílí Tygři střetnou s brněnskou Kometou.

| ČTK, Nikola Šrámková |Hokej

Do osmifinále Ligy mistrů postupují Vítkovice, Sparta i Liberec. Plzeň končí

Hokejisté Vítkovic porazili i v odvetném zápase prvního kola play off Ligy mistrů Nitru, tentokrát 5:0, a bezpečně postoupili do osmifinále. Stejně jako Sparta, která nakonec udolala Kärpät Oulu 1:0 v prodloužení. V soutěži končí Plzeň, která remizovala s Luganem 3:3. Liberec sice prohrál 0:2 s Färjestadem, přesto se do osmifinále také probojoval.

|Pavel Petr, Stanislav Zbyněk |Hokej

Doléčíme šrámy a vlétneme do finálové série, zní z kabiny hokejistů Liberce po historickém postupu

Hokejisté Liberce přepsali klubové dějiny. Poprvé v historii vybojovali postup do finále play-off. Mladou Boleslav v semifinálové sérii vyřadili 4:0 na zápasy. Ten poslední vyhráli 5:2. Ani v domácí kabině ovšem nebylo smutno. Také Bruslaři totiž mají za sebou nejúspěšnější sezónu a tak slavili po utkání oba tábory fanoušků.

|Radek Šamša |Fotbal

Liberec otočil s Chomutovem, Zlín vítězstvím 4:0 vyrovnal sérii se Spartou

Hokejisté Liberce si znovu poradili s Chomutovem a ve čtvrtfinálové sérii play off vedou 2:0 na zápasy. Ve čtvrtek před vlastním publikem zopakovali středeční výsledek 4:1, ačkoli tentokrát prohrávali. Sparta nezvládla druhé vzájemné měření sil se Zlínem, který ji v Praze zdolal 4:0, a tak je série nerozhodná 1:1.

|Vojtěch Bureš |Hokej

Hokejisté Liberce vyhráli nad Chomutovem, v souboji posledních finalistů se radoval Třinec

Nejvyšší hokejová soutěž pokračovala 8. kolem. Bílí Tygři Liberec zažívají vynikající start do sezony, když porazili v prodloužení Piráty z Chomutova. Naopak na vítězství nad Chomutovem nenavázaly Karlovy Vary, které prohrály se Zlínem. Ve špatných výkonech pokračují prohrou v Olomouci Pardubice, na vítězné vlně se veze Plzeň. Třinec v repríze posledního extraligového finále vyhrál na ledě Litvínova a Sparta odjela s prázdnou z Brna.