HC Mountfield

|Vojtěch Bureš |Hokej

Hokejisté Litvínova rozdrtili Kometu, v derby pražských ‚S‘ kralovala Sparta

Litvínov vládne hokejové extralize. Na rozjeté Severočechy tentokrát narazila brněnská Kometa a odvezla si šest gólů. Nedaří se naopak Zlínu. Úřadující mistři tentokrát prohráli na ledě Vítkovic. Pražské derby bylo jednoznačnou záležitostí Sparty, která o vítězství nad Slavií rozhodla už v první třetině.

|Aleš Procházka, David Nyč |Hokej

Extraliga zažije další východočeské derby mezi Pardubicemi a Hradcem Králové

Tipsport extraligu dnes čeká třetí letošní derby mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Souboj těchto mužstev je doprovázen fantastickou diváckou atmosférou, přestože Mountfield musel o své příznivce po stěhování z Českých Budějovic bojovat. Obránce František Ptáček zkoušel být na začátku sezony po seznámení s novým působištěm mírným optimistou.

|David Nyč |Hokej

ELH: Mountfield stíhá Spartu, Vítkovice loupily v Pardubicích, Liberec v Kladně

Po reprezentační pauze znovu zavítali hokejoví fanoušci na extraligové stadiony, kde mužstva v rámci 19. kola bojovala o další důležité body do tabulky. Hradec Králové dokázal ve středečním utkání v Litvínově zvítězit 3:2 v prodloužení, z výhry na hřišti soupeře se radují také Vítkovice, Plzeň a Liberec. Hořkost porážky naopak po pěti týdnech poznává vedoucí Sparta. Premiéru na lavičce Chomutova zažil v zápase se Slavií trenér Josef Turek.