HC Vítkovice Ridera

Nejnovější zprávy

|Nikola Šrámková |Hokej

Hokejisté Chomutova a Plzně odvrátili druhý mečbol

Hokejisté Chomutova podruhé odvrátili postup Mladé Boleslavi do čtvrtfinále. V předkole play-off srovnali sérii na 2:2, když zvítězili 2:1. Vítěznou branku vstřelil Michal Vondrka ve vlastním oslabení. Kouč Pirátů Vladimír Růžička dosáhl jako první trenér 1000 zápasů v extralize. I Plzni se podařilo vyrovnat sérii, když si s Vítkovicemi poradila 5:2. Dvěma góly se na vítězství podílel Ondřej Kratěna.

|Vojtěch Man, David Nekvinda |Hokej

Góly byly se štěstím, uznal kouč Vítkovic. Ostravané rozhodli prodloužení za 9 vteřin

Devět sekund - jen tak dlouho trvalo první prodloužení letošních vyřazovacích bojů v hokejové extralize. Druhý zápas předkola play off mezi Vítkovicemi a Plzní skončil po třech třetinách 2:2, a hráči odešli do kabin na klasickou přestávku. Po ní mohlo následovat až dvacetiminutové prodloužení. Domácí ho ale rychle ukončili a v sérii hrané na tři vítězství vedou 2:0 na zápasy.